Flore Zone - Magiczny Świat Moniki

SZANOWNI KLIENCI!

Witam serdecznie na stronie internetowej sklepu internetowego Magiczny Świat Moniki
Monika Krzemieniewska.

Przedmiotem mojej działalności jest sprzedaż rękodzieła, obrazów oraz kwiatów.

Przed dokonaniem zakupów uprzejmie proszę o zapoznanie się z regulaminem sklepu.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości przed dokonaniem zakupu proszę o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów lub , bądź mailowy – kontat@florezone.com

Życzę udanych zakupów.

Monika Krzemieniewska

 

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

 

Sklep internetowy działa pod adresem internetowym www.florezone.com

Sklep internetowy stanowi przedsiębiorstwo prowadzone przez Monikę Krzemieniewską pod firmą „Flore Zone Magiczny Świat Moniki Monika Krzemieniewska” z główną siedzibą w Nojewie (kod pocztowy 62-045 Pniewy) przy ul. Nojewo 42/1, oraz siedzibą w Warszawie(kod pocztowy 03-563 Warszawa) ul. Trocka 6 (pawilon 78 Bazarek Trocka) wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Urząd Miasta i Gminy w Pniewach, REGON 366121906, NIP 787-200-45-67.

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż wysyłkową rękodzieła, obrazów oraz kwiatów.

Nabycie przez Klienta wybranych produktów następuje w wyniku zawarcia umowy sprzedaży.

Do zawarcia niezbędne są następujące czynności:
- złożenie przez Klienta prawidłowego zamówienia w sposób określony w regulaminie;
- potwierdzenie przez Właściciela przyjęcia zamówienia w całości do realizacji;

Oprócz ceny za nabycie wybranego produktu Klient jest zobowiązany do pokrycia kosztów wysyłki produktów.

1. Sklep prowadzi sprzedaż przesyłek kwiatowych, upominków oraz obrazów za pośrednictwem sieci internet. Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej lub przez telefon.

2. Dostawy kwiatów dostępne na terenie Warszawy, pozostałe pozycje realizowane na terenie Polski.

3. Opisy i zdjęcia produktów są własnością Flore Zone Magiczny Świat Moniki.

4. Wszystkie ceny prezentowane w sklepie zawierają podatek VAT i obowiązują w momencie składania zamówienia. Kupujący ponosi również opłatę za doręczenie określoną w warunkach i kosztach dostawy.

5. Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy pod podanym adresem, zostawi wiadomość z prośbą o kontakt telefoniczny ze sklepem. Wiadomość zawierać będzie informacje o przesyłce oraz adresie Kwiaciarni, która realizuje zamówienie. Jeżeli odbiorca nie skontaktuje się ze sklepem i przesyłka nie zostanie doręczona w następnym dniu roboczym, realizacja zamówienia zostanie wstrzymana. Zamówienie będzie musiało zostać złożone ponownie i opłacone w pełni przed ponownym doręczeniem.

6. Przesyłki do szpitali, hoteli, dużych firm, banków doręczane są do recepcji lub sekretariatu.

7. Sklep może skontaktować się telefonicznie z odbiorcą celem potwierdzenia terminu i adresu dostawy, chyba że zamawiający nie wyrazi zgody na kontakt sklepu z odbiorcą w treści zamówienia.

8. W przypadku niezrealizowania zamówienia z winy klienta, np.: podania błędnego adresu, nieuzasadnionej odmowy odbioru zamówienia itp., sklep zastrzega sobie prawo obciążenia klienta kosztami tych produktów oraz dostawy. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub nie dostarczenie przesyłki wynikające z podania błędnych danych odbiorcy, braku pozytywnej autoryzacji płatności zamawiającego lub nieobecności odbiorcy pod podanym adresem.

9. Zamówienie jest realizowane po dokonaniu i weryfikacji płatności przy wykorzystaniu jednej z akceptowanych form płatności.

10. Zmiany w zamówieniu można wprowadzać telefonicznie lub przez e-mail, w ciągu 60 minut po złożeniu zamówienia lub na co najmniej 48 godzin przed terminem doręczenia. Złożenie zamówienia i dokonanie płatności są warunkami koniecznymi do skutecznego zawarcia umowy.

11. Umowa sprzedaży zawierana jest w języku polskim.

12. Gwarantujemy świeżość kwiatów ciętych przez 3 dni, jeśli będą pielęgnowane w odpowiedni sposób. Przyjęcie dostarczonego produktu oznacza jego akceptację. Odbiorca określa jakość i świeżość kwiatów na druku potwierdzenia odbioru. Reklamacje dotyczące świeżości kwiatów muszą zostać złożone telefonicznie lub przez e-mail w ciągu 24 godzin od terminu doręczenia. Inne w ciągu 7 dni od daty doręczenia.

13 Realizując zamówienie zachowujemy podobieństwo wiązanki do zdjęcia w każdym szczególe jednak z względu na sezonowość kwiatów bukiet może ulec niewielkim zmianom. W przypadku wszelkich zmian staramy się spełnić oczekiwania naszych klientów i stworzyć kompozycję najbardziej zbliżoną do zamówionego bukietu

14. Kwiaciarnia zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w zamówieniu .

15. Kwiaciarnia zastrzega sobie możliwość odmowy zrealizowania zamówienia w przypadku braku możliwości doręczenia zakupionego produktu lub w przypadku, gdy cena towaru prezentowana w ofercie jest wynikiem pomyłki lub działania osób trzecich. W takim przypadku kwota wpłacona przez Klienta zostanie zwrócona w terminie 7 dni roboczych.

16. Właściciel sklepu internetowego zapewnia ochronę wszystkich danych osobowych, jakie zostały pozyskane w wyniku prowadzonej działalności zgodnie z obowiązującym prawem (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz jej późniejsze zmiany).

17. Sklep zastrzega sobie prawo do wykorzystywania podanego adresu e-mail w celach marketingowych własnych produktów, o ile klient wyraził na to zgodę. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie.

18. Prawem właściwym dla realizacji zakupów w kwiaciarni internetowej jest prawo polskie, a w szczególności Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U.2002r. nr 144 poz.1204).

19. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.

20. Regulamin określa zasady zakupów w Sklepie internetowym. Złożenie zamówienia oznacza akceptację wszystkich postanowień i informacji zawartych w regulaminie.

23.W sprawach nieobjętych Regulaminem mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, w tym zwłaszcza Kodeksu Cywilnego oraz przepisy Ustawy o z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827).

22.Właściciel zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym Regulaminie. Zmiany obowiązują z chwilą ich ogłoszenia na stronie internetowej: www.florezone.com


Zamówienia on-line przyjmujemy codziennie, wysyłkę realizujemy w dni robocze

Formy płatności Przyjmowanie zamówień:

  •          Dotpay
  •          Płatność przy odbiorze osobistym
  •          Przelew klasyczny

Dane do przelewu:
Inteligo 
50 1020 5558 1111 1636 6110 0055