Flore Zone - Magiczny Świat Moniki

Flore Zone- Pracownia Florystyczna – kwiaty, balony, obrazy i inne zamawiane przez internet

Kwiaty to świetny prezent niezależnie od wieku i okazji. Pozwala on na przekazanie wielu emocji. Jednak nie zawsze jest czas i możliwość by wręczyć je osobiście. I tu wychodzimy naprzeciw z naszą ofertą. Flore Zone to tania pracownia florystyczna w Warszawie. Działa ona na terenie miasta i okolicznych miejscowości. Umożliwia przesłanie bukietów i prezentów także balonów helowych , za pośrednictwem kuriera niezależnie od miejsca w stolicy, które Państwo wybiorą. Wystarczy łącze internetowe lub telefon, a przesyłka zostanie dostarczona wybranej przez Państwa osobie w oczekiwanym dniu. Wszystko sprawnie, profesjonalnie i przede wszystkim tanio.

 • Kwiaty
  Kwiaty to świetny prezent niezależnie od wieku i okazji. Pozwala on na przekazanie wielu emocji. Jednak nie zawsze jest czas i możliwość by wręczyć je osobiście. I tu wychodzimy naprzeciw z naszą ofertą. Flore Zone to tania kwiaciarnia internetowa w Warszawie. Działa ona na terenie miasta i okolicznych miejscowości.
  Umożliwia przesłanie bukietów i prezentów , za pośrednictwem kuriera niezależnie od miejsca w stolicy, które Państwo wybiorą. Wystarczy łącze internetowe lub telefon, a przesyłka zostanie dostarczona wybranej przez Państwa osobie w oczekiwanym dniu.
  Wszystko sprawnie, profesjonalnie i przede wszystkim tanio.
 • Balony

  Szeroki wybór różnego rodzaju balonów zarówno klasycznych lateksowych jak i foliowych. Oraz najważniejsze możliwość pompowania ich helem. Możliwość dowiezienia balonów na terenie całej Warszawy. Zapraszamy do kontaktu i współpracy z nami.

  Rodzaje balonów dostępnych u nas :)

 • Obrazy malowane na...

  Malarstwo

  obok rzeźby i grafiki jedna z gałęzi sztuk plastycznych. Posługuje się środkami plastycznego wyrazu, np. barwną plamą i linią, umieszczonymi na płótnie lub innym podłożu (papier, deska, mur). Poszukiwanie odmiennych form wyrazu przyczynia się jednak do kształtowania nowych oryginalnych kierunków i niezwykłej różnorodności dzieł malarskich.

  Malarstwo akrylowe

  to malarstwo za pomocą farb akrylowych. Malarstwo akrylowe jest alternatywą dla malarstwa olejnego i jednocześnie wygodniejszą techniką malarstwa od akwareli i gwaszu.

  Malarstwo akrylowe to popularna i ceniona technika malarska. Dzięki nowym możliwościom technicznym i chemicznym ta dziedzina pod kontem modernizacji i nowości rozwija się wyjątkowo szybko i korzystnie, bez negatywnego wpływu na jakość produktu końcowego.

  Farba akrylowa jest jak wodnym roztworem polimerów akrylowych. Dzięki swoim właściwościom farby akrylowe tuż po wyschnięciu, na podłożu tworzą estetyczną, gładką powierzchnię o charakterystycznych czystych, można by rzec świetlistych kolorach – które nawet pod wpływem czasu nie zmieniają swej barwy (jedynie lekko ciemnieją tuż po wyschnięciu). Atutem tego typu farb jest szybkość ich schnięcia (czasem i negatywną cechą) i nieprzezroczystość, a także odporność na wodę, światło i czynniki chemiczne.

  Podłożem w tej technice jest zazwyczaj płótno, drewno, rzadziej papier.

  Warto pamiętać także, że obrazy akrylowe nie są tak bardzo podatne na działanie czasu czy spękania, jak oleje – dlatego też są o wiele bezpieczniejsze i trwalsze.

 • Pomysł na prezent

  W tym miejscu znajdziesz coś co może idealnie nadać się na prezent.

 • Wypożyczalnia sprzętu

  Możliwość wypożyczenia sprzętu na wesele lub inną okoliczność. W ofercie sztalugi, świeczniki oraz wazony.