Flore Zone - Magiczny Świat Moniki
Kwiaty to świetny prezent niezależnie od wieku i okazji. Pozwala on na przekazanie wielu emocji. Jednak nie zawsze jest czas i możliwość by wręczyć je osobiście. I tu wychodzimy naprzeciw z naszą ofertą. Flore Zone to tania kwiaciarnia internetowa w Warszawie. Działa ona na terenie miasta i okolicznych miejscowości.
Umożliwia przesłanie bukietów i prezentów , za pośrednictwem kuriera niezależnie od miejsca w stolicy, które Państwo wybiorą. Wystarczy łącze internetowe lub telefon, a przesyłka zostanie dostarczona wybranej przez Państwa osobie w oczekiwanym dniu.
Wszystko sprawnie, profesjonalnie i przede wszystkim tanio.
 • Kompozycje kwiatowe

  Moda na kwiaty w pudełku obiegła już cały świat, a liczne zdjęcia na instagramie i facebook'u wzbudzają zachwyt kobiet i mężczyzn. Dlatego mamy dobrą wiadomość : u nas można już zamówić takie przepiękne pudełko, każda okazja będzie dobra żeby podarować je swoim najbliższym.

 • Bukiety

  Dostawa kwiatów zamówionych przez Internet

  Kwiaty to świetny prezent dla każdego na różne okazje. Nie zawsze niestety jest  możliwość dostarczenia ich osobiście. Ciekawą opcją jest wysyłka bukietu zamówionego przez Internet lub telefon z dostawą do domu. Dlatego właśnie taką możliwość daje Państwu Flore Zone. Pracownia Florystyczna to doskonały pomysł dla wszystkich, którzy nie mogą osobiście odwiedzić bliskich osób. Kwiaty na dowóz to też  sposób na niespodziankę od tajemniczego wielbiciela.

  Pracownia Florystyczna Flore Zone znajduje się w Warszawie na Targówku. Jej usługi kwiatowe obejmują całą Warszawę i polegają na dostarczaniu  zamawianych przez Internet i na telefon kwiatów, kompozycji kwiatowych jak i balonów helowych. Ten rodzaj poczty daje Państwu gwarancję, że zamawiany produkt zawsze dotrze do odbiorcy świeży.

 • Zamówienia specjalne

  Flore Zone realizuje także nietypowe życzenia kwiatowe

  Chciałbyś stworzyć swój niezapomniany i niepowtarzalny bukiet?
  Planujesz zaręczyny i chcesz obsypać narzeczoną płatkami róż?
  Chcesz zorganizować dekorację na przyjęcie?
  A może organizujesz promocję dla klientów i potrzebujesz czegoś specjalnego, żeby ich zaskoczyć?

  U nas masz taką możliwość. Napisz do nas i opowiedz nam o swoim pomyśle. 

  tel. 605 071 787

  Na pewno razem zrobimy z tego wyjątkowy projekt!

   

 • Kwiaty doniczkowe

  W naszej dostawie kwiatów do domu są także dostępne rośliny doniczkowe. Wybierając kwiaty doniczkowe należy pamiętać o guście osoby obdarowywanej, jej upodobaniach, a przede wszystkim zamiłowaniu do roślin w domu czy biurze. Taki prezent możemy z powodzeniem przesłać osobie nam bliskiej, dobrze znanej. Idealnie nadaje się dla babci, cioci, koleżanki z pracy.

 • Dodatki do kwiatów

  dodatki które można dodać do zamówienia - idealnie nadają się jako uzupełnienie bukietu kwiatowego