Dzisiaj mamy 11.12.2017 r.

Zapraszamy do nas po
dekoracje świąteczne

Flore Zone - Magiczny Świat Moniki

Flore Zone Magiczny Świat Moniki jako pracownia florystyczna i kwiaciarnia powstały w 2016 roku. Jest to firma rodzinna. Obecnie uruchamiamy pierwszą kwiaciarnię w dogodnym punkcie na terenie Warszawy na nowo powstałym targowisku przy ul. Trocka 6. Oferujemy codziennie świeże kwiaty na wiązanki, bukiety, kompozycje i stroiki. Zatrudniamy doświadczone i kreatywne florystki, które chętnie doradzą i odpowiednio przystroją kwiaty stosownie do okazji. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Oprócz bukietów okolicznościowych oferujemy wiązanki ślubne i komunijne, wieńce pogrzebowe, a także kosze kwiatowe i kompozycje na różne okazje, przyjęcia, święta i jubileusze itp.

SZEROKA GAMA USŁUG

Oprócz sprzedaży kwiatów w Kwiaciarni w Warszawie proponujemy Państwu usługi florystyczne, ręcznie malowane obraz, pudełka przyozdobione za pomocą decoupage oraz wypalania w drewnie, świece, świeczniki itp. Przyjmujemy zlecenia dekoracji wnętrz kościołów, samochodów, sal weselnych i komunijnych, dekoracji okolicznościowych, sal bankietowych itp. W przygotowanie wiązanek wkładamy całe doświadczenie oraz serce łącząc najnowsze trendy florystyczne z bogatą tradycją polskiego bukieciarstwa.

W ofercie Pracowni Florystycznej Flore Zone Magiczny Świat Moniki jest również dostępna przesyłka kwiatowa na terenie Warszawy. Na naszej stronie internetowej oferujemy szeroki wybór bukietów okolicznościowych w przystępnych cenach.

KWIATY DONICZKOWE I AKCESORIA

Uzupełnieniem naszego asortymentu są kwiaty doniczkowe, a także doniczki, koszyczki oraz obrazy i pudełka. Dostępne na miejscu także artystyczne pakowanie prezentów na różne okazje. Zapraszamy do obejrzenia strony bądź do bezpośredniej wizyty w naszej Kwiaciarni w Warszawie – Targówek . Zapewniamy profesjonalne doradztwo, miłą obsługę oraz gwarancję udanej współpracy. Nasza Kwiaciarnia w Warszawie pomoże Państwu w doborze odpowiednich kwiatów doniczkowych oraz podpowie jak je utrzymać, aby zawsze zachwycały swoją świeżością i zapachem.

OFERTA KWIATÓW

Bukiety okolicznościowe
Kwiaty na ślub i wesele
Bukiety, stroiki i wianki na I Komunię
Okolicznościowe kosze z kwiatami
Kwiaty na uroczystości pogrzebowe
Stroiki świąteczne i kompozycje kwiatowe
Kwiaty w doniczkach

DEKORACJE FLORYSTYCZNE

Wystrój i aranżacja sal weselnych
Wystrój i dekoracje na I Komunię
Dekorowanie sal bankietowych
Dekorowanie samochodów
Wystrój kwiatowy sal i wnętrz
Dekorowanie biur i sklepów
Balony + napełnianie helem

Skontaktuj się z nami 605 071 787